Przepiękna i funkcjonalna toaletka z obszernym lustrem kosmetycznym

Która z nas jako mała dziewczynka nie marzyła o toaletce przy której będzie mogła się malować, czesać i zakładać piękną biżuterię? Robić to jak nasze mamy, siedzieć w pięknym, eleganckim szlafroku przed toaletką i wykonywać piękny makijaż i elegancką fryzurę? Teraz jako dorosłe kobiety możemy spełnić to marzenie dzięki firmie Meble Akord, która posiada w swojej ofercie piękne i nowoczesne toaletki które będą pasowały do każdego wnętrza.

Duże i szerokie lustro pozwala wykonać elegancki makijaż. Pod lustrem znajduje się bardzo dużo miejsca na wszystkie pędzle i inne przybory do makijażu. Wokół lustra można zawiesić lampki dzięki którym nasza toaletka będzie wyglądała jak rodem z Hollywood, a wszystkie koleżanki tylko nam pozazdroszczą.

Ale nasza toaletka jest nie tylko piękna, ale i wielofunkcyjna. Posiada wiele wygodnych szuflad w których zmieszczą się wszystkie nasze kosmetyki i przybory do makijażu. Toaletka posiada także obszerny blat na którym możemy ułożyć pędzle do makijażu, pudry oraz perfumy.

Taka toaletka będzie nie tylko przydatnym meblem, ale także ozdobą pokoju czy łazienki. Kupując więc toaletkę firmy Akord łączymy przyjemne z pożytecznym: ozdoba pokoju każdej eleganckiej damy będzie jednocześnie wielofunkcyjnym meblem. W szafkach można trzymać nie tylko kosmetyki do makijażu ale również szczotki, suszarkę czy inne przybory do układania włosów.

Sprawdź pełną ofertę toaletek w sklepie Akord: https://sklep.akord.net.pl/98-toaletki

Żeby nasz pokój czy łazienka wyglądały jeszcze piękniej toaletkę możemy udekorować. Teraz już wszystko zależy od naszej fantazji. Żeby wykonywanie makijażu czy fryzury było jeszcze przyjemniejsze na naszej toaletce możemy przymocować naszą ulubioną widokówkę z wakacji, zdjęcie z ukochanym czy bilet z kina z tytułem naszego ulubionego filmu. Nasza toaletka może nam również przypominać niezapomniane momenty z naszego życia. Stanie się tak jeżeli tylko przyczepimy do niej zaproszenie na ślub naszej najlepszej przyjaciółki lub zdjęcie restauracji w której on się nam oświadczył… W ten prosty sposób za każdym razem gdy przystąpimy do wykonywania makijażu lub fryzury zaleje nas fala przyjemnych wspomnień która będzie na utrzymywać w romantycznym i pogodnym nastroju przez cały dzień.

Dzięki toaletce z lustrem możemy również dowolną ilość razy zmieniać garderobę i przeglądać się przed wyjściem czy aby na pewno wyglądamy najpiękniej jak tylko się da. W ten sposób nasza toaletka będzie również po trosze naszym osobistym stylistą. Z boku na lustrze możemy powiesić nasze korale i naszyjniki, które będziemy dobrowolną ilość razy zmieniać i przymierzać do stroju.

Jeszcze tylko lakier na wykończenie fryzury, ulubione perfumy i jesteśmy gotowe do wyjścia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here