OBÓZ GITAROWY

Zawsze marzyłeś o grze na gitarze? Niezależnie od tego, czy chciałbyś zostać gwiazdą letnich spotkań przy ognisku, czy królem muzycznej estrady – obóz gitarowy to doskonałe miejsce, żeby spróbować swoich sił w grze na tym wdzięcznym instrumencie, albo rozwinąć już zdobyte umiejętności! Nieważne, czy nie wiesz jeszcze jak poprawnie trzymać gitarę, czy grasz na niej od lat – tutaj na pewno nauczysz się czegoś nowego.

Co będziemy robić?

Oczywiście codziennie bierzemy udział w warsztatach gitarowych, podczas których nie tylko uczymy się grać, ale także tego jak stroić instrument, dbać o niego, czy radzić sobie ze stresem podczas wystąpień publicznych. Oprócz tego na obozie gitarowym na pewno nie zabraknie czasu na śpiew do akompaniamentu gitary, czy zabawy muzyczne kształcące słuch i zajęcia z emisji głosu.

Wakacyjne, wodne szaleństwo…

Nawet od wielkiej, muzycznej pasji trzeba się czasem oderwać – nawet podczas obozu gitarowego… Na przykład po to, żeby udać się na wycieczkę do szałowego Pomerania Fun Park, gdzie wybierzemy się podczas całodniowej wycieczki nad morze – czeka na nas mnóstwo emocji i adrenaliny, kąpiel w morzu i spacer w poszukiwaniu nadmorskich pamiątek. Oprócz tego wciąż korzystać będziemy z urokliwego położenia zamieszkiwanego przez ośrodka – kąpiele w jeziorze, spacery jego brzegiem, a nawet rejs łodzią. podczas którego zobaczymy bezludne wyspy i siedliska kormoranów. Jednak największe wodne szaleństwo czeka na nas podczas zabawy na Water Mat – bo kto powiedział, że nie można biegać po wodzie?! Takie oto atrakcje ma obóz gitarowy.

Co poza tym?

Na obozie gitarowym czeka na nas także moc innych atrakcji! Strzelanie z bezpiecznych łuków Arrow Tag, nauka chodzenia po linie slackline oraz na szczudłach, wodny ping pong, wycieczki na kajakach i rowerkach wodnych, szalona baloniada, nauka pływania na desce skimboardowej, gra terenowa, mini zawody Dart Masters, letnie kino,  wykonanie tatuaży z naturalnej henny, letni, klimatyczny wieczór przy ognisku, skoki na mega trampolinie, koloriada, impreza karaoke, dyskoteka oraz wiele innych! Choć to obóz gitarowy, to jak widać spectrum zajęć jest bardzo szerokie.

A dla chętnych…

Dla tych, którym w ofercie wrażeń i atrakcji wciąż za mało, przygotowana została oferta zajęć fakultatywnych. Wśród nich znaleźć można wycieczkę do parku linowego, rejs łodzią żaglową, gra w paintball, wizyta w strzelnicy paintballowej oraz ASG, czy emocjonujące pływanie na desce mega SUP! Ten obóz gitarowy to naprawdę wielka bomba atrakcji!

Gdzie będziemy mieszkać?

Nasz ośrodek położony jest w przepięknej okolicy pełnej jezior, lasów i zachwycającej przyrody nad brzegiem jednego z największych polskich jezior, a jego teren – ogrodzony, monitorowany  i bezpieczny – pełen jest atrakcji czekających na uczestników obozu gitarowego. Mamy tu dostęp do licznych boisk (football, koszykówka, tenis), sal zajęciowych, placu zabaw i jeziora ze strzeżoną plażą oraz własnym portem. Obóz gitarowy zakwaterowany jest w nowych, murowanych pawilonach sprzyjających nawiązywaniu nowych znajomości – wszyscy jesteśmy bardzo bliskimi sąsiadami! Tutaj, podczas obozu gitarowego, uczestnikami zaopiekuje się wykwalifikowana kadra instruktorska oraz wychowawcza, która zadba o wspaniałe humory i niepowtarzalne, wyjątkowe wspomnienia!

Jak dojechać?

Obóz gitarowy odbywa się w sześciu terminach – od początku wakacji niemal do samego ich końca, a dla chętnych istnieje możliwość wykupienia dojazdu i/lub powrotu obozowego z wielu polskich miast: Bydgoszczy, Częstochowy, Gdańska, Gorzowa Wielkopolskiego, Leszna, Krakowa, Kutna, Koła, Katowic, Kielc, Lublina, Łodzi, Opola, Poznania, Piły, Szczecina, Torunia, Warszawy, Wrocławia i Zielonej Góry. Cena dojazdu uzależniona jest od wyboru miasta.

Czas na obóz gitarowy – dołącz do pasjonatów tego instrumentu oraz wakacyjnych przygód – ten wyjazd będzie niezapomniany.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here