nasiona

Wiele osób nie wie, z jakim rodzajem nasion marihuany należy rozpocząć hodowlę, aby uzyskać spodziewane plony, jednak coraz więcej hodowców decyduje się na nasiona feminizowane.

Tego typu nasiona mają wiele zalet w porównaniu z tradycyjnymi uprawami, przede wszystkim kiedy jesteśmy ograniczeni dozwoloną liczbą krzaków, nie musimy rezygnować ze zbiorów, ponieważ eliminujemy na wstępie rośliny męskie, które produkują nasiona.

Marihuana AK 47 z nasion feminizowanych

Dzięki wyborowi feminizowanych nasion do uprawy w pomieszczeniach, dostępna przestrzeń do hodowli może być wykorzystana z pełną efektywnością. Zwykłe nasiona wymagają okresu określania płci, w którym hodowca zdecyduje, czy chce użyć roślin męskich, czy żeńskich. Ogólnie rzecz biorąc, większość hodowców konopi na własny użytek wybiera nasiona feminizowane, z których wyrosną wyłącznie gwarantowane rośliny żeńskie. Feminizowane rośliny konopi indyjskich nie tylko będą rosły jednorodnie i stabilnie, ale także zapewnią maksymalne wypełnienie systemu hydro lub doniczek dzięki liczbie roślin i ich rozstawieniu.Podczas pracy ze zwykłymi nasionami hodowcy często niechętnie trenują rośliny w normalny sposób, na wypadek gdyby roślina była męska, a nie tym, czego szukają, czyli rośliną męską. W przypadku nasion feminizowanych możliwe jest zastosowanie wszystkich rodzajów treningu roślin, aby poprawić ogólny baldachim i całkowite zbiory. Nie ma również poczucia zmarnowanego czasu, składników odżywczych i pracy podczas używania nasion feminizowanych, co oznacza, że po rozpoczęciu kwitnienia nie ma sensu, gdy pewien procent hodowli musi zostać usunięty z powodu męskich roślin.Ogólna jakość feminizowanych nasion jest wyjątkowo wysoka, prawie bez niestabilności w przypadku bardziej popularnych szczepów komercyjnych, które znajdziemy w najlepszych bankach nasion konopi indyjskich. Początkujący hodowcy często mogą odczuwać niepokój na myśl, że w pomieszczeniu do uprawy znajduje się roślina męska. Zapylona uprawa wystarczy, by rośliny nie wyrosły, a cierpliwe czekanie na identyfikację roślin w okresie przejściowym to żmudne zadanie. Określanie płci roślin jest dość proste, ale feminizowane nasiona marihuana ak 47 eliminują ten problem i pozwalają hodowcy na uprawę roślin przy niewielkiej konserwacji, bez zagrożenia zapyleniem przez roślinę męską.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here