sukienki na wesele

Już od kilku lat w Polsce organizowane są wesela z motywem przewodnim, tego typu wesela przyjęły się bardzo dobrze i w zasadzie każda para młoda próbuje w jakiś sposób pokreślić charakter tej uroczystości właśnie przez motyw przewodni bądź tez kolor przewodni. W takiej sytuacji jest to także dodatkowe utrudnienie dla druhen ponieważ ich sukienka powinna również wkomponować się w klimacie całego przyjęcia i uroczystości. Wybór sukienki na wesele dla druhen nie należy do najłatwiejszych, a to jeszcze dodatkowo komplikuje podjęcie decyzji. Podkreślić tutaj należy, ze jeżeli chodzi jednak o sukienkę na wesele dla druhny najczęściej najwięcej do powiedzenia w tym temacie ma sama panna młoda. Najczęściej to ona decyduje o długości sukienki, kolorze, a także rodzaju i ostatecznej formie tej sukienki. Jeżeli na weselu dominuje jakiś kolor wówczas sukienka dla druhen powinna również być w tym kolorze. Musimy zwrócić uwagę również na to, że druhen na weselu jest zazwyczaj kilka i najlepiej kiedy mają one takie same bądź podobne sukienki. W ostatnich sezonach hitem na weselach są sukienki dla druhen wiązane na kilka sposobów, wówczas każda z pań wygląda inaczej i wyjątkowo, ale przy tym podobnie do siebie.

W ostatnich latach fantazja par młodych w temacie wesel jest naprawdę spora, czasami trudno nadążyć za tymi pomysłami i tak naprawdę idąc na wesele nie wiemy co może nas tam zaskoczyć. W miesiącach letnich bardzo modne są w ostatnim czasie wesela urządzone w plenerze, a także na pięknych salach bankietowych czy nawet w tak bardzo modnych ostatnio stodołach. To od miejsca zależy również klimat całego wesela oraz to w co powinny ubrać się druhny a także pozostali goście. I tak miejsce wesela często mówi nam o tym jakie powinniśmy mieć podejście do całej uroczystości. Wesele organizowane na łonie natury bądź też w stodole oznacza, że możemy mieć zdecydowanie luźniejsze podejście do tej ceremonii, a zatem suknie na wesele mogą mieć również nieco luźniejszy charakter. Jeżeli jednak wesele odbywa się w ekskluzywnej Sali baletowej również nasz ubiór powinien mieć bardziej podniosły charakter. Warto w takiej sytuacji zdecydować się na sukienki okazjonalne i bardzo eleganckie a także suknie wieczorowe.

Pamiętajmy jednak, ze w przypadku druhen ostatecznie to panna młoda decyduje o tym jak powinna wyglądać ich sukienka. W przypadku wesele eleganckich w stylu glamour najlepiej sprawdzą się błyszcząca sukienka, czy też satynowa sukienka (https://hollywooddream.pl/5-sukienki). Jeżeli jednak udajemy się na wesele w plenerze najlepiej sprawdzi się coś lekkiego i wygodnego, ale możemy śmiało postawić na wszelkiego rodzaju sukienki z falbanami w jasnych pastelowych kolorach. W ostatnich latach  bardzo popularne są także wesela w stylu boho tu najlepiej sprawdzą się także suknie w stylu boho czyli wszelkiego rodzaju falbany, koronki zwiewne tkaniny a także kwiatowe motywy. Coraz częściej pary decydują się tylko na małe kameralne przyjęcia wówczas strój powinien być również pasujący do okoliczności tutaj dobrze sprawdzi się nawet czarna sukienka mini.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here