Pomoc

Miasto Mamy to portal społecznościowy przeznaczony zarówno dla kobiet oczekujących narodzin dziecka, jak i obecnych już matek.

Główne funkcjonalności portalu pozwalają na wyszukiwanie ciekawych miejsc, gdzie kobiety w ciąży oraz mamy z dziećmi mogą wspólnie spędzać czas.

Wyszukiwarka znajduje się na samej górze strony. W celu skorzystania z niej należy zaznaczyć jaki typ wyników Cię interesuje - miejsca czy ogłoszenia. Następnie zawężasz swoje poszukiwania wypełniając pola Czego szukasz oraz Gdzie mieszkasz?. Po kliknięciu na przycisk ,,Wyszukiwanie zaawansowane’’, możesz filtrować wyniki według dokładniejszych kryteriów.

  • Czego szukasz? - hasło, które będzie wyszukiwane. np. fitness dla matek, szkoła rodzenia. Jeśli pozostawisz to pole puste, pokazane będą wszystkie miejsca / ogłoszenia jakie są w naszej bazie

  • Gdzie mieszkasz? - Miasto, w którym chcemy znaleźć interesujące nas miejsca / ogłoszenia. Jeśli pozostawimy to pole puste, wyszukiwarka będzie szukać miejsc w całej Polsce.

Wyszukiwanie zaawansowane

  • Kategoria miejsca - W jakiej kategorii miejsca będą wyszukiwane. Domyślnie wyszukuje we wszystkich.

  • Typ miejsca - jest to rodzaj wyznacznika dla miejsca, który informuje nas dla jakiej grupy obiekt jest przeznaczony, czy to dla rodziców z dziećmi, czy dla matek w ciąży. Domyślnie wyszukuje we wszystkich.

  • Promień - definiuje w jakiej odległości od podanego miasta wyszukiwarka będzie wyszukiwać miejsc. Domyślnie jest to 10km.

W prawym górnym rogu znajduje się przycisk, który po kliknięciu przenosi do formularza, gdzie możesz wpisywać informacje o miejscu. Po dodaniu tego miejsca, wystarczy tylko poczekać na akceptację moderatora, a miejsce już się pojawi w naszej bazie!

Skontaktuj się z nami mailowo: [email protected], a po weryfikacji przeniesiemy prawa własności miejsca na Twoje konto firmowe

Po wejściu w galerię zdjęć, pod napisem Galeria Zdjęć znajduje się przycisk Dodaj zdjęcia. Możesz dodać więcej niż jedno.

Jeśli sama dodałaś zdjęcie, będziesz mogła je usunąć korzystając z krzyżyka w lewym rogu zdjęcia. Nie można usunąć zdjęć, które nie należą do Ciebie. Może to zrobić tylko właściciel miejsca, bądź administrator.

Ogłoszenia pozwalają na informowanie na łamach portalu o rzeczach zbędnych dla Ciebie. Możesz je oddać, wymienić bądź sprzedać. Wystarczy umieścić swoje ogłoszenie, a następnie dodać kilka zdjęć. Wszystko jest za darmo.
Po przejściu do strony z ogłoszeniami, po prawej stronie nad filtrowaniem znajduje się duży, zielony przycisk pozwalający na dodanie ogłoszenia.
W przypadku zmiany zdjęcia profilowego, należy wejść w zakładkę ustawienia, która jest dostępna po najechaniu na strzałkę obok naszej nazwy użytkownika. Następnie w menu po lewej stronie należy wybrać Zmiana zdjęcia profilowego

W celu zmiany ustawień profiluu, należy wejść w zakładkę ustawienia, która jest dostępna po najechaniu na strzałkę obok naszej nazwy użytkownika. Następnie w menu z lewej strony należy wybrać pożądane ustawienie, które chcemy zmienić
Po przejściu do zakładki ustawień, należy wybrać pierwszy link znajdujący się pod napisem Zarządzaj firmą. Następnie należy podać dane firmowe, takie jak NIP, Nazwę firmy, Siedzibę.

Zmiany tej nie da się cofnąć.

W przyszłości uruchomimy różne dodatkowe funkcje dla właścicieli firm, które pozwolą na lepsze dotarcie do potencjalnych klientów. Szczegóły wkrótce.