O nas

Miasto Mamy to wyszukiwarka miejsc dla rodzin, tworzona przez rodziców. Miasto Mamy to również największa w Polsce baza sprawdzonych i polecanych miejsc.
Poprzez portal Miasto Mamy pragniemy pokazać Wam, gdzie można iść z dzieckiem, zachęcić Was do wyjścia z domu, nie tylko do sklepu czy parku ale może do kina, na fitness, pobiegać z wózkiem, albo zbudować zamek z klocków…
Chcemy, aby nasza baza była aktualna, aby każdy wiedziała gdzie warto iść i co warto zrobić w trakcie wolnego czasu, urlopu, weekendu. Pragniemy również wskazać wartościowe placówki szkolno-wychowawcze, kulturalne, sportowe, kreatywne. Wiemy, że nikt nie doradzi i nie poleci miejsc lepiej niż Wy sami. Czekamy na Wasze sygnały, zgłoszenia. Do zobaczenia w terenie.

Już teraz możecie dodawać swoje ogłoszenia, wymieniać lub oddawać rzeczy, które są już Wam niepotrzebne.

Na bieżąco będziemy dodawać nowe kategorie, które Wy uznacie za potrzebne. W przyszłości dołączymy forum, gdzie będziemy mogły dyskutować na różne tematy i zawsze do tych wątków powracać.

Już dziś dziękujemy mamom, które do nas dołączyły i budują z nami Miasto Mamy! Poleć nas innym mamom!

Pozdrawiamy,
Michał