powrót

DZIECIOLADA

DziecioLada to KluboKawiarnia - miejsce spotkań małych i dużych, kraina Dziecięcej Wyobraźni. Przestrzeń stworzona na podstawie wielu opinii i sugestii ludzi, którzy kochają dzieci i poświęcają im swój czas. Dokładamy wszelkich starań, aby jednocześnie bawić i rozwijać twórczo dzieci poprzez organizację różnego rodzaju zajęć i warsztatów, niezależnie od wieku, zdolności i zainteresowań. Tworzymy przyjazną przestrzeń, dbamy o miłą atmosferę i obsługę na najwyższym poziomie.

Czynne od poniedziałku do piątku od 10:00 do 20:00.

Wystaw opinię o miejscu

Zaloguj się i dodaj komentarz.

Komentarze (5)

Beata
1 rok temu
Miejsce fantastycznie pełne fajnych zabawek z olbrzymimi możliwościami. Niestety ale bardzo często niedostępne... (
beata-zuzannaborawska - Profil
1 rok temu
Super miejsce na urodziny i nie tylko! Szczególnie dla wszystkich, którzy chętnie oddają swoje dzieci w dobre i kreatywne ręce. Szczególnie polecam usługę urodzin w stylu "małego chemika"!!! Ciasta pyszne i świeże. Polecam.
KasiaBe - Profil
2 lata temu
Super jedzonko, czysciutko, duzo ładnych i działajacych zabawek. Bardzo fajny basen i zjeżdżalnia z piłeczkami. Obsługa bardzo życzliwa. Polecam
kajka-tapp - Profil
2 lata temu
Super miejsce zarówno dla maluchów i straszych dzieci z rodzicami. Zadbane, czyste, kawa i herbatka super. Zabawki nowe, czyste, zadbane. Toaleta przystosowana do dzieci w każdym wieku. Uwielbiam to miejsce i jeżdżę do niego z daleka. MOgę spokojnie usiąść kiedy moja córeczka szaleje :) Wystrój też fajny. Widać dbałość o każdy szczegół i wielką staranność. Mam często wrażenie, że lokale ze strefą zabaw dla dzieci są często robione na "odwal się" ze starymi zabawkami z piwnicy. Cóż to miejsce z pewnością takie nie jest :)
katarzynakrzyzosiak - Profil
2 lata temu
Cudowne miejsce i dla mam maluchów i już starszych dzieci. Takie gdzie dzieci mogą pobiegać a rodzić napić się czegoś dobrego :) Czysto, pachnąco, zabawki też czyste i zadbane